Svatební koordinátorka

Markéta Malíková

„Jsem Markéta. Měním představy o vašem svatebním dni ve skutečnost.
Organizace svateb je pro mě splněným snem. Splním i ten váš.“

Můj Sen

Svatební agentura Můj Sen aneb jak jsem se stala koordinátorkou svateb

Řadu let jsem pracovala v logistice a jako plánovač výroby. Srdce mě ale táhlo k organizacím společenských akcí. A po vlastní svatbě jsem se rozhodla založit agenturu Můj sen. Absolvovala jsem i řadu kurzů (vizážistka, event management, akreditace pro mezinárodní svatby, kurz etikety), abych mohla klientům nabídnout to nejlepší.

Co mě na organizaci svateb nejvíc baví

Různorodost. Trendy u nás i ve světě, které se neustále mění a jsou neuvěřitelně inspirativní. Ráda je sleduji a inspiruji se z nich.

Na kterou svatbu vzpomínám ráda

Každá svatba je nezapomenutelná. V paměti mi zůstávají hlavně střípky. Třeba na jedné svatbě ženich připravil nevěstě 5 balónků s 5 destinacemi a nevěsta si “píchla” do balónku, kam pojedou na svatební cestu. Nebo na jiné svatbě oba novomanželé připravili pro své rodiče nádhernou vzpomínkovou fotoprezentaci, která končila obrázkem s botičkami a oznámením očekávaného dne narození. Vždycky je něco dojemného, nezapomenutelného.

Jaké byly nejzajímavější svatby, které jsem koordinovala

Nejzajímavější (a nejnáročnější) byla určitě svatba ve stylu “hudebního festivalu”. Nic nebylo tradiční. Vystoupilo celkem 8 kapel, pohoštění bylo ve festivalovém stylu, novomanželský slib si nevěsta a ženich řekli až v 5 odpoledne… Se 180 hosty to bylo skutečně náročné, ale nakonec vše dobře dopadlo. Pořád čekám, co tuhle svatbu předčí a těším se na to.

Certifikát
Certifikát
Certifikát
Certifikát
Certifikát
Certifikát
Certifikát

Proč si nás vybrat?

Uspořádáme vám jedinečnou svatbu snů. Kdekoliv. A kdykoliv.

Profesionalita

Individuální přístup

Spolehlivost, flexibilita

Spolehlivost, flexibilita
Otevřít WhatsApp
Potřebujete poradit?
Dobrý den, jak můžeme pomoci?