Služby

Tématické svatby

Svatba v luxusních komnatách zámku, v kostele i na netradičních místech. Romantická svatba v přírodě, svatba v podzemní jeskyni, v letadle… je to jen na vás.

Svatba na klíč

Přebíráme zodpovědnost od prvních příprav až po finální úklid. Od výběru dodavatelů, míst na obřad a hostinu, po zpracování časového harmonogramu a rozpočtu. Ve svatební den koordinujeme občerstvení, program a zábavu, ubytování hostů i přesuny na svatbě. My se postaráme, aby vše proběhlo bez chybičky. Vaším úkolem je užít si váš velký den.

Koordinace a organizace

Postaráme se o organizaci vaší svatby. Zahoďte starosti s organizací za hlavu. Dohlédneme na všechny dodavatele, sladíme harmonogram a dohlédneme na to, že si svatební den užijete, jak jste si představovali.
Krása se skrývá v detailech – a na svatbě to platí dvojnásob.

Vizážistika

Každá nevěsta chce být ve svatební den dokonalá. Naše vizážistky najdou účes a make-up, který podtrhne vaši krásu a zvýrazní vaši jedinečnost. Svatební líčení přizpůsobí výběru šatů, šperků a ostatních doplňků.

Postarají se, abyste měla bezchybný make-up a účes během celého svatebního dne.

Mám zájem

Kontakty

Svatbou to začíná. Užijte si tento jedinečný den a vykročte do manželství pravou nohou. Postaráme se o to, aby vaše “ANO” bylo nezapomenutelné.

Markéta Malíková

Každý člověk je jiný a každý má svou vlastní představu o svatbě. K našim snoubencům proto přistupuji individuálně a s největším respektem.

Jsou to novomanželé, koho budou vzpomínky na jejich velký den provázet celým životem, mým cílem je, aby jejich vzpomínky byly plné lásky, smíchu a slziček štěstí.

Sledujte nás