Výročí svatby

Oslavte své jubileum s grácií pomocí služeb svatební koordinátorky

Někdy potřebujeme od toho druhého slyšet “ano” častěji, než jen ve svatební den. Pokud vám to spolu klape už nějaký ten rok, oslavte to. V dnešní době je každé jubileum malým zázrakem lásky a pochopení. Pomůžeme, aby vám oslava výročí nebo obnovení slibu nepřidělávalo vrásky a bezesné noci. Přesně podle toho, co si budete přát.

Oslava výročí svatby na míru může být i kouzelným dárkem pro vaše nejbližší.

  • Organizace oslavy s obnovením slibu
  • Oslava výročí svatby
  • Potvrzení slibu
Výročí svatby

Organizace výročí svatby včetně obnovení manželského slibu

Možná jste na svatbě před lety zažili zklamání a dnes byste to udělali jinak. Jubileum je skvělá šance, jak napravit staré chyby. My se postaráme, aby nevznikaly chyby nové. Naše svatební koordinátorka zařídí a zorganizuje svatební den, jaký jste si vždycky přáli, včetně obnovení manželského slibu.

Oslava významného výročí svatby

Nepřehlížejte výročí svatby mávnutím ruky. Ať už se rozhodnete slavit v kruhu rodinném nebo jen chcete potěšit drahou polovičku romantickou oslavou. Žádný vztah není bez mráčku, a proto je skvělé připomenout si, jak vám to klape. Bude to nezapomenutelné a přesně takové, jaké jste si to vysnili.

Potvrzení manželského slibu na symbolickém obřadu

Pro ty, kdo chtějí znovu slyšet “ano, budu ji ctít a milovat,” umíme zařídit symbolický obřad s potvrzením manželského slibu. Nemusíte si psát novomanželské sliby jako to dělávají v USA. Ale když budete chtít, klidně můžete. Je to váš den. My zajistíme, aby vše klaplo do posledního prstýnku.

Otevřít WhatsApp
Potřebujete poradit?
Dobrý den, jak můžeme pomoci?